درباره عقیق صنعت سپاهان

شرکت عقیق صنعت سپاهان

شرکت عقیق صنعت سپاهان به شناسه ملی ۱۰۲۶۰۶۲۵۵۳۲ فعالیت خود را در سال ۱۳۹۱ در زمینه تأمین آهک پخته شرکت های بزرگ صنعتی از جمله شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت فولاد هرمزگان آغاز نمود و در این زمینه تاکنون کارنامه درخشانی هم در کیفیت و هم در کمیت از خود به جای گذاشته است.

این شرکت پس از تأسیس در چند زمینه دیگر از جمله فروش انواع آهک ، آهک هیدراته ، سنگ آهک ، دولومیت هم فعالیت داشته اما همچنان نقطه قوت خود را در زمینه تأمین آهک پخته واحدهای بزرگ صنعتی می داند و نهایت همت و تلاش خود را می کند تا این محصول را به بهترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن مطابق با نیاز مشتری تأمین کند و رضایت آن ها را بیش از پیش جلب کند. لازم به ذکر است که این شرکت در زمینه سایر محصولات مربوط به آهک نیز فعلا به صورت محدود فعالیت دارد.

شرکت عقیق صنعت سپاهان با مدیریت جدید و با راه اندازی واحد پژوهش و پیشرفت خود روز به روز در صدد کسب رضایت بیشتر مشتری می باشد.

آهک - عقیق صنعت سپاهان

عقیق صنعت با تولید آهک و فروش آهک و دولومیت و آهک پخته و آهک هیدراته و سنگ آهک توانسته امکان خرید آهک از راه دور را فراهم سازد از جمله محصولات عقیق صنعت عبارتند از :

آهک

انواع آهک و مشتقات آن که مشتقات آن عبارتند از آهک پخته ، آهک هیدراته و سنگ آهک و دولومیت

آهک هیدراته

آهک هیدراته با بهترین کیفیت مناسب برای شرکت های صنعتی و کارخانجات تولید فزات

آهک پخته

آهک پخته مورد نیاز تولیدکنندگان با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

دولومیت

جهت آشنایی با کیفیت دولومیت تولیدی عقیق صنعت به قسمت محصولات مراجعه کنید
درآنجا می توانید با دولومیت آشنا شوید